Tanec a relaxace

Enliven Centre se zabývá rozvojem pohybových aktivit, pohybovou taneční přípravou,
výukou tance pro děti od předškolního věku, mládež až po dospělé.
Enliven Centre pořádá TANEČNÍ KURZY a tematická soustředění včetně odborných seminářů.

 

Enliven Centre je zábavnou, oddechovou a vzdělávací­ součástí­ volného času.


================================================================


A K T U Á L N Ě:

Odkaz na náš facebook: https://www.facebook.com/enlivencentre1

NÁBOR ŽÁKŮ OD 5. DO 15. 9. 2016


VŠEOBECNÁ SPORTOVNÍ A POHYBOVÁ PŘÍPRAVKA (5-7 LET) ST 15.30-16.15
ZAČÁTEČNÍCI(8-15 LET) SKUPINA "B" V PO A ST v 17.45-19.00
(při naplnění počtu 15 žáků, bude skupina ZAČÁTEČNÍKŮ otevřena samostatně v PONDĚLÍ 19.9.OD 15.15-16.15 - NUTNO SE ZAPSAT  a nejlépe vyzkoušet ve skupině "B")
MINI DĚTI (ŽÁCI PO PŘÍPRAVCE 6-8 LET)  ÚT A ČT 15.50 – 16.50
DĚTI POKROČILÉ "A" PO A ST 16.15 - 17.45                         
JUNIOŘI POKROČILÍ (12 – 17 LET) ÚT A ČT 16.50 – 18.50
TANEČNÍ PÁRY (KARIBSKÉ A LATINSKOAMERICKÉ TANCE) PÁ 14.30 – 15.30
PŘÍPRAVA NA PLES PRO DOSPĚLÉ – PŘIHLÁŠKY NYNÍ - ZAHÁJENÍ V NE 2. 10. V 18.00


SO 20. 8. - PÁ 26. 8. 2016 Letní taneční soustředění pro děti a mládež 8-18 let. Lodín u Nechanic.

NE 2.10. 2016 PŘÍPRAVA NA PLES PRO DOSPĚLÉ  (6. lekcí vždy od 18.00 HODIN. 

 

Výsledny některých soutěží roku 2016 a 2015:

 

NE 5.6.2016  Mia festival- finále Praha Lucerna - junioři "Vzlétáme 1. místo,M.Smolíková  "Oheň" 1. místo, Lucie Stratilová - "Chicago" 2. místo, malá skupina "Kočky" 1. místo, malá skupina S.O.S. 2. místo, duo "Miss World"1. místo, malá skupina "Brazil Olympics" 3. místo.

 

ČT 26.5.2016 Czech Dance Masters 2016- CDO; Grandfinále - Praha - výstaviště               
PÁ 27.5.2016 Czech Dance Masters 2016- CDO; Grandfinále - Praha - výstaviště
výsledky do 10. místa
mini děti "Veselé narozeniny" formace 2. místo
mini děti "Holky na start" malá skupina 2. místo
děti "Kouzla a čáry" formace 2. místo
děti "Panenky" formace 3. místo
děti"Bazénová párty" malá skupina 2. místo
salsa shine solo ženy děti: Natálie Dvořáková 6. místo
salsa shine solo muži děti:Filip Hadrovský 1. místo
salsa shine solo ženy junioři:Michaela Smolíková 2. místo,Simona Chýlová 3. místo,Jana Poliaková 6.místo, Anna Dobíhalová 10. místo
salsa páry děti:A. Nováková a F.Hadrovský 1. místo, N.Dvořáková a A.Samek 2. místo, E.Kucharovicová a M.Kozák 3. místo.
salsa páry junioři:Eliška Jiráňová a Vítězslav Kozák 2. místo
Karibské solo děti:Natálie Dvořáková"Jungle" 10. místo
Karibské duo děti:N. Dvořáková a D.Paňkina 5. místo, pink 6. místo, box 7. místo, nebe 8. místo
Karibské solo junioři:Eliška Jiráňová "Aloha Hawaii" 6. místo, Michaela Smolíková "Oheň" 8-9. místo
Karibské duo junioři:E.Jiráňová a P.Valešová "Zloději" 5. místo, A.Dobíhalová a J.Poliaková "Miss World 7. místo",B.Fulková a S.Halamová "Příběh obrazu"9.místo, P.Lišková a M.Smolíková "Zastávka na cestě" 10.místo

                       

SO 21.5.2016 MČR Festival tanečního mládí(SUT);Česká Lípa pouze junioři "Vzlétáme" 6. místo z 11 kolektivů.

So 15.5.2016 Mia Festival-semifinále - Brandýs nad Labem - junioři
FORMACE:"Vzlétáme" 1. místo,"Kočky" - 1. místo, "S.O.S." - 1. místo,"Brazil Olympics" 2. místo
SOLO- Michaela Smolíková "Oheň" 1. místo, Lucie Stratilová "Chicago" 1. místo, Natalie Dvořáková "V džungli" 2. místo, DUO A. Dobíhalová a J.Poliaková "Miss World" 1.místo,B.Fulková,a S.Halamová"Příběh obrazu 2. místo, El.Jiráňová a P.Valešová "Zloději" 3. místo, P.Lišková a M.Smolíková "Zastávka na cestě" 2. místo.
                                             

NE 24. 4. 2016 postupová soutěž - zemské kolo Czech Masters - CDO; Chomutov
mini děti "Veselé narozeniny" 1. místo
děti "Kouzla a čáry" 2. místo
děti "Panenky" 3. místo
junioři "Vzlétáme" 1.místo
 

SO 16.4. 2016 Festival tanečního mládí - region SČ - Most
mini děti "Veselé narozeniny" 3. místo ze sedmi družstev
děti "Kouzla a čáry" 3. místo z devíti družstev
děti "Panenky" 6-7. místo z devíti družstev
junioři "Vzlétáme" 1. místo ze 4 družstev
 

ČT 24.3. 2016 Dance Děčín - pohárová soutěž
mini děti "Veselé narozeniny" 5. místo ze sedmi družstev
děti "Kouzla a čáry" 2. místo
děti "Panenky" 3. místo
junioři "Vzlétáme" 1. místo
 


SO 19. 3. 2016 postupová soutěž - regionální kolo Czech Masters  - CDO; Praha
mini děti "Veselé narozeniny" 2. místo ze sedmi družstev
děti "Kouzla a čáry" 2. místo
děti "Panenky" 1. místo
juniorky "Vzlétáme" 1. místo
Oldies Goldies - 1. místo
  

5.3. 2016 Dance Box Jilemnice - pohárová soutěž,
mini děti "Veselé narozeniny" 2. místo ze sedmi družstev
děti "Kouzla a čáry" 2. místo z osmi družstev
 

6.12. 2015 Taneční Talent Libereckého kraje 2015 odkaz na článek a výsledky:
http://www.i-noviny.cz/ostatni-sporty/tanecni-talent-libereckeho-kraje-2015#.Vm539krhDIU

14. - 15. 11. 2015  Mezinárodní soutěž Open Poland - Twardogóra odkaz na článek a výsledky: http://www.i-noviny.cz/ostatni-sporty/1-misto-z-mezinarodni-souteze-open-poland#.Vk13SnYvfIU

NE 19.4. 2015 zemské kolo CDO - Chomutov - postupová soutěž - VÝSLEDKY
MINI DĚTI - Road Show 2. místo
DĚTI - choreografie Cirkus 1. místo, Neposedné figurky 2. místo a Škola 3. místo 

NE 12.4. 2015 regionální kolo FTM (SUT) - Litoměřice - postupová soutěž - VÝSLEDKY!
MINI DĚTI - choreografie Námořníci 6. místo, Road Show 4. místo z 8 formací

DĚTI - choreografie Cirkus 4. místo, Neposedné figurky 8 a Škola 11 ze 14 formací

JUNIOŘI - choreografie "Kočky na střeše" 4.místo ze 14 formací